Úřední deska
Rozpočtové opatření č. 13/2026, vyvěšeno dne 28.08.2026
Zveřejněno od: 28. 8. 2026 09:37
Zveřejněno do: 31. 12. 2026 23:59
Záměr obce realizovat majetkové právní úkony, pacht části p.p.č. 3127 k. ú. Svébohy a pronájem části p.p.č. 1441_1 k. ú. Rychnov u N. Hradů
Zveřejněno od: 27. 8. 2026 12:33
Zveřejněno do: 14. 9. 2026 12:30
Záměr obce realizovat majetkové právní úkony, pacht části p.p.č. 3127 k. ú. Svébohy a pronájem části p.p.č. 1441_1 k. ú. Rychnov u N. Hradů
Veřejná vyhláška - oznámení neformální konzultace návrhu územní studie Horní Stropnice US.2
Zveřejněno od: 26. 8. 2026 15:43
Zveřejněno do: 8. 10. 2026 23:59
OZNÁMENÍ O DOBĚ A MÍSTĚ KONÁNÍ VOLEB (volby do zastupitelstev obcí 2026)
Zveřejněno od: 19. 8. 2026 14:18
Zveřejněno do: 11. 10. 2026 14:16
OZNÁMENÍ O DOBĚ A MÍSTĚ KONÁNÍ VOLEB (volby do zastupitelstev obcí 2026)
Rozpočtové opatření č. 12/2026, vyvěšeno dne 17.08.2026
Zveřejněno od: 17. 8. 2026 15:35
Zveřejněno do: 31. 12. 2026 23:59
OZNÁMENÍ O PŘERUŠENÍ DODÁVKY ELEKTRICKÉ ENERGIE
Zveřejněno od: 13. 8. 2026 08:33
Zveřejněno do: 8. 9. 2026 23:59
Rozpočtové opatření č. 11/2026, vyvěšeno dne 23.07.2026
Zveřejněno od: 23. 7. 2026 10:52
Zveřejněno do: 31. 12. 2026 23:59
Oznámení o počtu a sídle volebních obvodů pro volby do Zastupitelstva obce Horní Stropnice
Zveřejněno od: 16. 7. 2026 09:09
Zveřejněno do: 30. 11. 2026 09:07
Oznámení o počtu a sídle volebních obvodů pro volby do Zastupitelstva obce Horní Stropnice
Rozpočtové opatření č. 10/2026, vyvěšeno dne 14.07.2026
Zveřejněno od: 14. 7. 2026 12:15
Zveřejněno do: 31. 12. 2026 23:59
Rozpočtové opatření č. 9/2026, vyvěšeno dne 23.06.2026
Zveřejněno od: 23. 6. 2026 13:48
Zveřejněno do: 31. 12. 2026 13:45

